Najlepsi w Warszawie!

Najlepszy fotograf ślubny w Warszawie Och, jaka to przyjemna wiadomość! ;) Otóż pojawiliśmy się w rankingu najlepszych fotografów ślubnych w Warszawie przygotowanym przez magazyn ślubny Zankyou. I to nie byle ranking. Po pierwsze można pojawić się gdzieś i można pojawić się na łamach Zankyou. To jedno. A drugie? Ranking obejmuje wąskie grono, bo zaledwie tuzin fotografów i znaleźliśmy się w niezwykłym towarzystwie. To najlepsi z najlepszych, ranking jaki pewnie przygotowalibyśmy sami. To wyłącznie fotografowie, których szanujemy i być obok nich to zaszczyt. A teraz najlepsze! Jeśli kolejność nie jest przypadkowa, to jesteśmy w najlepszej trójce, a tam towarzystwo to już ścisły kosmos. Możliwe więc, że dziś nas nie ma – jesteśmy w kosmosie :)

8 komentarzy

kAMIL
13 września 2016

GRATULACJE z ZIEMI :)

13 września 2016

Gratulacje !!!

Dawid
13 września 2016

Kolejnośc jest przypadkowa :)

JJ
13 września 2016

Przecierz zankU to nic inengo jak platny portal reklamowy. Zbieranina reklam z ktorych na chybil trafil robią rankingi chcac zapewnic sobie platne wpisy do ich katalogu. Ani to wyroznienie ani nikt godny fotograficznego szacunku nie wybiera jako jury najlepszych. Nie ma co się tak zacieszać i bez tego fotki robicie dobre wiec ten zachwyt nad plebiscytem subiektywnie wybranych przez anonimka z obslugi zankU chyba trochę nie w Waszym stylu…chyba ze to barter na reklamy wtedy rozumiem te ochy i achy. ;)

DR5000.com
14 września 2016

To nasz pierwszy kontakt z Zankyou. Odnaleźli nas sami, zaproponowali, abyśmy pojawili się w tym rankingu, a ranking merytorycznie jest najlepszym jaki widzieliśmy. To fotografowie, którzy na rynku są dla nas największą konkurencją i jeśli ktokolwiek podbiera nam klientów, to jest w tym rankingu ;) Zankyou nie oczekiwało od nas zapłaty (nie było żadnych sugestii tego typu), kontakt jest nienaganny i bardzo przejrzysty. Z naszej perspektywy nie jesteśmy w stanie powiedzieć jednego złego słowa o Zankyou i nadal bardzo cieszymy się, że znaleźliśmy się w jednym rzędzie z naj, najlepszymi :)

Daniello
13 września 2016

Gratuluję. Mogę jedynie powiedzieć, że na pewno nie wypadacie „blado” na tle pozostałych fotografów. Jak dla mnie jesteście w ścisłej czołówce :) Bardzo podoba mi sie Wasz styl :) Mógłbym powiedzieć, że trzymajcie tak dalej ale wolę napisać, że rozwijajcie się dalej bo w dobrym kierunku idziecie :) Powodzenia :)

13 września 2016

Kolejność nie ma znaczenia, grunt że wokół sama elita :) Ogromne gratulacje i zarazem mam nadzieję (myślę że nie tylko ja) wrócicie do nas z kosmosu aby w dalszym ciągu dzielić się swoimi zdjęciami oraz wiedzą :)

14 czerwca 2018

Wiecie może gdzie można znaleźć wyniki z 2017?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *