Laureaci!

Nigdy nie sądziliśmy, że kiedykolwiek staniemy w takiej dziedzinie, w takim towarzystwie i tak wysoko! Szczypiemy się z całych sił, bo wciąż w to nie dowierzamy, ale to prawda. Jesteśmy na gali i właśnie zostaliśmy laureatami w konkursie fotografii prasowej BZ WBK Press Foto 2016. Zajęliśmy 3. miejsce w kategorii „Człowiek” i nagrodę otrzymaliśmy za „Ludzi Woodstocku”. Pomimo, że wyróżnienie spłynęło na mnie, nie przypadkiem piszę, że zostaliśMY laureatami. DR5000 to zawsze MY. Może i w tych momentach to ja wciskałem spust, ale każdą fotografię tworzyliśmy razem i bez Diany nie powstałoby ani jedno zdjęcie. W każdym wyróżnionym kadrze jest ogromna cząstka każdego z nas. To NASZE zwycięstwo! Cieszymy się tym bardziej, że żadna frajda wygrać coś obciachowymi zdjęciami, ale za tymi fotografiami stoimy dumnie. To była konkretna, świadoma wizja, którą opracowaliśmy wcześniej, jeszcze przed wyjazdem. Pojechaliśmy, sięgnęliśmy po dokładnie takie fotografie i zrealizowaliśmy naszą wizję w 100%. Dla nas to najbardziej wartościowa laurka w całej naszej historii! Jesteśmy dumni jak cholera! :) Oto siedem wyróżnionych zdjęć:

15 komentarzy

Adam
14 kwietnia 2016

Wiem że staracie się nie mówić o takich rzeczach ale serio – jakim aparatem i obiektywem były robione te zdjęcia bo separacja pierwszego planu od tła jest nieziemska i ciężko mi ją osiągnąć w klimatach nie studyjnych. Dodatkowo doświetlane czymkolwiek czy naturalne światło + photoshop?

mariuszzz
14 kwietnia 2016

nie zdziwiło by mnie to gdyby była to sigma 24mm 1.4 Art a doświetlane było okta..wiedział byś gdybyś oglądał materiały DRów ;)

hubik
15 kwietnia 2016

O ile się nie mylę, gdzieś było info że to omd

14 kwietnia 2016

gracioki ;)

Kamil
14 kwietnia 2016

Gratulacje robaczki, cieszymy się razem z wami.

Michał - ten od Reutersa :P
14 kwietnia 2016

Gratulacje! Jak wrzuciliście zaproszenie na Galę to założyłem, że właśnie o ten materiał chodzi. Życzę dalszego rozwoju talentu! :)

14 kwietnia 2016

Gratulacje! Kolejny dowód że marzenia się nie spełniają, marzenia trzeba spełniać.

14 kwietnia 2016

Ogromne graty! Wszystkie foty super, ale 1,3 i ostania z Titusem powalają:)

14 kwietnia 2016

Gratulacje !!! Mieszkam 20 km od Kostrzyna N/O i zrobiliście (jak zwykle) mega robotę. Dla mnie woodstock to trochę inna bajka (motywująco), złapaliście to co najlepsze! Jestem wielkim fanem waszej roboty i wiem, że to świetne foto to nie jest tylko praca jednego człowieka. Ale kochani kiedy Władca Koloru?!

Tomazzi
15 kwietnia 2016

Gratuluję, super foty i wyróżnienie, oby tak dalej :)

15 kwietnia 2016

Wielkie gratulacje ! Cały materiał Ludzie Woodstocku jest zachwycający !

15 kwietnia 2016

Wielkie gratulacje, oby więcej tego typu przyjemności na Was spadło :)

Krzysztof Kownacki
15 kwietnia 2016

Gratulacje!!! Wasze fotografie zawsze ogląda się jak świetną fabułę. To jakby obrazy Sławomira Idziaka które wciągają, tam ruchome, tu choć to fotografie to ogrom w nich emocji które poruszają.

15 kwietnia 2016

Wielkie gratulacje, zdjęcia super a nagroda zasłużona !

15 kwietnia 2016

Brawo WY !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *