Laurki

Kto śledzi nasz Instagram ten wie, że byliśmy w Wiedniu z Miss Ferreirą i oto jesteśmy z powrotem. Ta kwestia to temat na odrębny wpis, ale kiedy my byliśmy w podróży, wydarzyło się wiele dobrego :) Nasze „oko” otrzymało 12 miejsce w kategorii „Framing the Subject” jesiennego konkursu ISPWP. Dwunastka może nie brzmi zbyt dumnie, ale to znowu wyróżnienie pośród najlepszych z najlepszych w fotografii ślubnej z całego świata. Nasze kadry wiszą tuż obok zdjęć tych, których szanujemy, uwielbiamy i wyznajemy, fotografów zza wszystkich oceanów. Dostajemy więc wypieków z radości :) W tym samym czasie, na Bridelle pojawił się „przedruk” naszego reportażu ślubnego Beaty i Pawła i dla nas to powód do radości jeszcze większy! Po pierwsze bridelle.pl to najbardziej opiniotwórczy blog w branży ślubnej i sama publikacja na łamach tego serwisu to bardzo duże wyróżnienie. Po drugie ten reportaż powalczy w plebiscycie „The Best of 2014 on Bridelle”, a to szansa na jeszcze większą popularność tego reportażu. A po trzecie, zadebiutowaliśmy w wielkim stylu. Chyba wystarczy cytat:
Jestem zachwycona Parą i fotografiami Diany i Rafała. Ich prace podglądałam od dłuższego czasu i bardzo cieszę się, że zagościli na Bridelle, bo to niesamowicie kreatywni, mający już bardzo wyrazisty styl fotografowie. Fantastyczna dbałość o detale, przepiękne kompozycje, świetne wyczucie sytuacji i kadrów. Zachwyca mnie atmosfera, kontrola i praca ze światłem oraz reporterskie, ale bardzo dopracowane estetycznie kadry. To jeden z najpiękniejszych pod względem kolorystyki i światła reportaż, który widziałam w tym roku! Fantastyczni fotografowie, których mam nadzieję gościć często na blogu!
W tym miejscu trochę nie wiemy co napisać, nie spodziewaliśmy się takiej laurki. Bardzo się cieszymy, jesteśmy zaskoczeni i obiecujemy pracować jeszcze ciężej, bo takie opinie to fantastyczne ukoronowanie naszych wysiłków oraz inspiracja. Jeszcze jeden raz dziękujemy Beacie i Pawłowi – wiedzcie, że bez Was nie byłoby nas :) Bridelle – DZIĘKUJEMY! :)

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *