Sylwestrowa Miss Ferreira

Pięć dni temu dzwoni Miss Ferreira, że chce zdjęć i to na dziś. Oczywiście! Cała historię można przeczytać na blogu Sary, ona napisała to 100x lepiej niż mógłbym zrobić to ja, ale u nas za to odrobinę większa dawka zdjęć – mam nadzieję, że mnie nie zabije :)

Jest wielu bohaterów tej sesji, na czele z mistrzynią wydobywania kobiecego piękna Anetą z Makuplace oraz naszym cudownym odkryciem, mistrzem faszynluku RoundFlashem, który kochamy jak jakiegoś przyjaciela z krwi i kości. Nie da się o tym wszystkim tak po prostu napisać, tym bardziej, że szkoda czasu, bo jest sylwester. Dlatego będzie film o tej sesji i chyba będzie fajny!

A w związku z nadchodzącą poważną zmianą daty, wszystkim Szanownym, Naszym Drogim i Kochanym, DR5000 życzy przytłaczającej ilości pozytywnych zdarzeń w 2014 roku! Zdrowia, miłości, kasy i fantastycznych okazji do jej wydawania! :)

Zapraszamy na film z pokazujący zaplecze tej sesji.

fotografia mody warszawa

Modelka: Miss Ferrerira Makijaż: Makeuplace, Aneta Błaszczak Modyfikator: roundflash.com Music by: Scott Buckley (www.scottbuckley.com.au)

1 komentarz

28 sierpnia 2014

Przepiękne zdjęcia.
Dziś natknąłem się na Wasz blog i przeglądam z zapartym tchem. Macie talent do robienia zdjęć.
Ciekawi mnie też jakim sprzętem fotografujecie? Ja na potrzeby swojego bloga używam Nikona D300s z jasnymi obiektywami (50mm 1.8G i 18-55mm 2.8) ale z racji, że to niepełna klatka zastanawiam się nad zmianą systemu. I tu pytanie co polecacie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *