Santorini, miejsce pracy

archiwizacja danych

Jak co roku o tej porze, gdy za oknem nie jest świetnie, publikujemy ciepły i przyjemny film. I to będzie taki film. Na chwilę przenisiemy się do ciepłej i słonecznej Grecji. Nie pierwszy raz.

Santorini to nasze miejsce. Gdybyśmy dziś zaczynali z niczym i mogli zdecydować gdzie zamieszkamy, byłaby to właśnie ta grecka wyspa. Santorini jest miejscem romantycznie pięknym i niezwykle różnorodnym. Od skalistych brzegów kaldery, po piaszczyste plaże. Od dzikich pustynnych przestrzeni, po antyczne miasteczka pełne romantycznych zakamarków. Na Santorini jest wszystko, a przez to, że wyspa nie jest duża, bardzo szybko oswoiliśmy się z rozkładem miast, drogami i bardzo szybko rozgościliśmy się. Dziś czujemy się bezpiecznie, jak w domu.

Wracamy tam tym bardziej chętnie, że to nie tylko miejsce piękne dla oka i ducha, ale w pracy, te cudowne plenery inspirują nas jak żadne inne miejsce na ziemi. Sesje na Santorini są wymagające fizycznie, w jakiś sensie też wymagają zaangażowania, jednak efekty tej pracy zawsze z nawiązką rekompensują cały wysiłek. To tam wykonaliśmy nasze najbardziej zaskakujące kadry i od lat to zdjęcia, którymi bardzo chętnie chwalimy się w naszym portfolio.

Dlatego o Santorini stworzyliśmy aż dwa filmy. Pierwszy z nich opowiada głównie o tym, jak wyglądają takie zdjęcia po pracy, czyli co robimy, gdy nie fotografujemy. Drugi film to backstage samej sesji zdjęciowej i warto zobaczyć oba te filmy. Serdecznie zapraszamy na seans, a później na zdjęcia Kasi i Kamila oraz Joanny i Aleksandra! ;)

10 komentarzy

18 listopada 2017

Dobrze ,że pokazujecie ile to wysiłku ,tego się nie da kupić to trzeba przeżyć . Co warto zauważyć jesteście ciągle zabiegani itp ,ale widać ,ze w pracy dajecie z siebie 100% to się czuje a film to dopełnienie tych słów . Pozdrawiam i ciągle podziwiam . Ps może za wcześnie ,ale ile szykować na warsztaty :)

Blaha
18 listopada 2017

Świetna robota. Naprawdę wypocona ;-)

18 listopada 2017

Jak zwykle sztos! Czekam na info o warsztatach :-)

Mateo
18 listopada 2017

Podziwiam swobodę z jaką podchodzicie do pracy. Żyłem w przekonaniu, że tak dobre zdjęcia powstają w bardziej napiętej atmosferze. Ja również czekam na warsztaty, teraz jeszcze bardziej! ;-)

18 listopada 2017

Jak zwykle.. Czapki z głów pod każdym względem.

Hubert
18 listopada 2017

Niezmiennie perfekcyjny kunszt i maestria w opowiadaniu historii.
Pozdrawiam

Piotr
18 listopada 2017

Fantastyczny filmik z bajecznej wyspy ! Jak zawsze super opowiedziane i pokazane od kuchni sam proces tworzenia co bardzo wciąga wszystkich oglądających . Serdecznie Pozdrawiam i dziękuję za wiele istotnych inf. dotyczących czego mogę się tam spodziewać . W przyszłym roku mam tam zlecenie więc skorzystam .

semi
19 listopada 2017

miejsce nie nalezy do najprzyjemniejszych od strony mieszkancow bo sie wpieprzacie na prywatne dachy bez pytania i robicie pod gorke innym fotografujacym, a potem sie tym jeszcze chwalicie.

Tomasz
19 listopada 2017

Mega materiał ;-)

19 marca 2018

Super. Fajnie że coś naturalnego pokazujecie !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *