„Ludzie z pasją”

Na kanale Tomasza „Zienia” Zienkiewicza pojawił się film z nami w roli głównej. Jest to pierwsza część wywiadu, podobno ma być też druga, a my przypuszczamy, że możliwe, że będzie też trzecia jest też druga część. Już słyszeliśmy zastrzeżenia do dźwięku, chętnie jednak usłyszymy merytoryczne komentarze do samej treści i zachęcamy do komentowania pod wpisem. Dobrego senasu!

EDIT: Robaczki, o dźwięku już słyszeliśmy i więcej słyszeć nie chcemy. To nic nie wnosi, nie da się tego zmienić, a mimo, że nie jest idealny, naszym zdaniem „wszystko słychać”. Bardzo Was prosimy o wyłącznie merytoryczne komentarze, dotyczące tego co powiedzieliśmy w filmie. Od tej pory wszystkie komentarze dotyczące dźwięku będą odrzucane.

9 komentarzy

Krzysztof
19 marca 2018

Cześć DR-owcy..:)..sorki..tak Was nazywam :) obserwuje Was od kilku lat już jestem fotografem amatorem .Ale do meritum…przechodzac….dźwięk byl troszke nie tak..ale bez kretynskiego przesadyzmu jak co nie którzy piszą…Wywiad z wami byl profesjonalny , treściwy i pewnie inspirujący dla mlodych..”ślubnych”..fotografow Byliście naturalni zwłaszcza w odmienności ..zdań..:)..Milo Was sluchać
Ja mam 52 lata.:).i mam wrażenie ze przegapilelm z tego przynajmniej 51 lat ..;)…jeżeli chodzi o fotografię..słuchając Was..:).Życzę Wam moi Drodzy Kochani DR-owcy..:)…Dalszych sukcesów !!..:)))

Hey,
Wywiad fajny, rzeczowy. Zienia bardzo lubie i wspieram takze podazam za jego poczynaniami. Dzwiek nie przeszkadza, ludzie sie czepiaja bo nie maja czego.
Oby tak dalej.
Pozdrawiam

Tomasz Sz.
19 marca 2018

Bardzo dobry wywiad, i mimo, że nie jestem ślubniakiem, bardzo inspirujący dla mnie. A pomijając merytoryczne treści, miło było Was zobaczyć w tak naturalnej i luźnej atmosferze. Moja sympatia do Was wzrosła jeszcze bardziej. Z niecierpliwością czekam na kolejną część.

wosmar
19 marca 2018

Materiał rewelacyjny! Nie mogę się doczekać kolejnych części i tyle w temacie.

19 marca 2018

Merytorycznie jak zwykle najwyższa półka, zabawnie, rzeczowo, konkretnie. Dźwięk nie jest dla mnie aż tak istotny.
Apropo wasz D750 spisuje się nadal świetnie :-)
Pozdrawiam

19 marca 2018

Dobre! Fajnie było usłyszeć, że ktoś też zaczynał tak jak ja. Z mojego punktu widzenia da się pracować tylko bezlusterkowcami i to w dodatku Sony (oczywiście dwie różne wielkości matryc). Nie czepiam się, tak tylko chciałem swoje grosze dodać. Robicie kawał dobrej roboty i już. Pozdrawiam

19 marca 2018

Wywiad rewelacja ale ten dźwięk to porażka na całej linii miejmy nadzieję że przy drugim i kolejnym wędzie ok ;)

Jurek-1
19 marca 2018

Wywiad ciekawy, wciąga. Tylko ten głos, z wiadra pełnego styropianu. Czekam na następne odcinki.
Zdrówka

Iza
4 kwietnia 2018

Jesteście wszyscy de best :) Obserwuję Was i Zienia od dłuższego czasu i ciągle mi Was mało! Zarażacie świetną energią, pasją i optymizmem, a do tego dorzucacie mocno konkretną wiedzę i dzielicie się swoimi doświadczeniami. Czego chcieć więcej ? Pozdrawiam gorąco :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *